O MNIE - Odkrywając Amerykę

O MNIE

kash

Katarzyna Drążewska LaHue

Jestem kobietą o wielu zainteresowaniach, nie potrafiącą usiedzieć długo w jednym miejscu. Z zawodu jestem psychologiem i filologiem angielskim. Pasjonują mnie przede wszystkim podróże, poznawanie nowych kultur i odkrywanie ciekawych miejsc. Uwielbiam psychologię, robienie zdjęć oraz pisanie. Lubię także modę, urządzanie wnętrz, projekty DYI, dobrą muzykę oraz gotowanie i poznawanie nowych smaków.

Na początku 2014 roku zdecydowałam się spełnić swoje marzenia i poszukać swojego szczęścia za oceanem. Zawsze marzyłam o zwiedzeniu Stanów Zjednoczonych! Początkowo planowałam wyjazd na rok, a minęło już ponad sześć lat od momentu, gdy po raz pierwszy postawiłam nogę na amerykańskiej ziemi 🙂

Na blogu opisuję amerykańską rzeczywistość oczami Polki. Piszę o rzeczach, które mnie w Stanach śmieszą, zadziwiają i inspirują.  Zabieram Was w wirtualne podróże do zakątków, które udało mi się odwiedzić oraz staram się wprowadzić w świat w formalności związanych z wyjazdem do USA. Na blogu poruszam także tematy lifestylowe. Piszę o modzie, urodzie, zdrowym stylu życia, urządzaniu wnętrz, niesfornym maltańczyku, organizowaniu ślubu i wesela oraz o wszystkim innym, co w danej chwili zajmuje moje myśli. Czasem pozwalam też mojemu mężowi przejąć klawiaturę i tłumaczę jego teksty na język polski 🙂 Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie tutaj coś interesującego dla siebie!

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to zapraszam serdecznie do kontaktu mailowego: kashienka@gmail.com


 

Veni, vidi…

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Jestem pasjonatką podróży. Najszczęśliwsza jestem w momencie, gdy wsiadam do samochodu/samolotu i jadę odwiedzić kolejne miejsce. Nie ważne czy jest to jednodniowa wycieczka po okolicy czy tygodniowe egzotyczne wakacje, odkrywanie nowych miejsc, jest tym co kocham <3

Moja lista miejsc, które chcę zobaczyć jest niesamowicie długa i wciąż się powiększa… Chciałabym odwiedzić każdy ze Stanów i postanowić nogę na każdym z kontynentów. Czy kiedykolwiek mi się to uda? Nie mam pojęcia, ale mam przecież przed sobą całe życie! :))))

Do tej pory w Stanach udało mi się dotrzeć tam:

… a na świecie tam:

…. i mam wielką nadzieję, że będę te obrazki często aktualizować… 🙂

Zapisz

Zapisz

Zapisz