WALENTYNKOWA PLAYLISTA
NA KAŻDY TEMAT

WALENTYNKOWA PLAYLISTA <3 MOJE ULUBIONE HITY

No i mamy Walentynki, czyli najbardziej serduszkowy dzień w roku^^ (o świętowaniu Walentynek w Stanach pisałam tutaj). Ja osobiście ten dzień traktuję z przymrużeniem oka, ponieważ uważam, że miłość powinno się okazywać przez cały rok, a nie tylko w Święto Zakochanych 😉 Jeśli jednak dla kogoś właśnie Walentynki są “pretekstem” do celebrowania czasu z ukochaną osobą to jestem cała za takim świętem. Na takie właśnie romantyczne chwile we dwoje, czy to dzisiaj, czy w jakikolwiek inny dzień w roku, idealna będzie walentynkowa playlista <3 Zapraszam Was na kilkaście moich ulubionych hitów!

WALENTYNKOWA PLAYLISTA

*

Miłość jest niewątpliwie jednym z najczęstszych tematów piosenek. W końcu co lepiej niż muzyka pozwala wyrazić siłę uczuć, opisać huśtawkę emocji towarzyszącą zakochaniu albo poradzić sobie z bólem, który przynosi miłość nieodwzajemniona?

Przyznam Wam całkiem szczerze, że ja uwielbiam piosenki o miłości i nie potrzebuję wcale romantycznych chwil we dwoje, żeby ich posłuchać 😀 Taka muzyka jest dla mnie idealna chociażby do relaksu w wannie pełnej piany! Spokojne ballady, kawałki idealne do tańca, stary klasyki i nowe hity – na mojej playliście jest niemal wszystko 🙂 Z niektórymi utworami wiążą się konkretne wspomnienia, sytuacje oraz osoby i z tego powodu są dla mnie szczególne. Natomiast inne lubię bez żadnego konkretnego powodu – po prostu wpadły mi w ucho.

Mam wielką nadzieję, że moja walentynkowa playlista przypadnie Wam do gustu i klikniecie w któryś z linków, żeby przesłuchać całą piosenkę na Youtube 🙂

Elton John – Can You Feel The Love Tonight?

Ed Sheeran – Perfect

Sting – Shape of My Heart

Lady Pank – Zawsze tam gdzie Ty

Michael Bolton – When a Man Loves a Woman

Aerosmith – I Don’t Wanna Miss a Thing

Audrey Hepburn – Moon River

Perfect – Kołysanka dla Nieznajomej

Beyoncé – Halo

The Mamas and The Papas – Dream a Little Dream of Me

Eric Clapton – Wonderful Tonight

Ben E. King – Stand By Me

Varius Manx – Piosenka Księżycowa

Ed Sheeran – Thinking Out Loud

Michael Bublé – Everything

Jason Mraz (feat. Colbie Caillat) – Lucky

Roxette – Listen to Your Heart

Krzysztof Kiljański & Kayah – Prócz Ciebie Nic

Guns N’ Roses – November Rain

Bryan Adams – Everything I do 

Scorpions – You and I

Carla Bruni – You Belong to Me

Metallica – Nothing Else Matters

Mezo, Taab & Kasia Wilk – Sacrum

Michael Bulton – A Love So Beautiful

WALENTYNKOWA PLAYLISTA

Mam nadzieję, że moja walentynkowa playlista wam się spodobała 🙂 A jakie są Wasze ulubione piosenki o miłości? Koniecznie podzielcie się w komentarzach swoimi typami!

*

WALENTYNKOWA PLAYLISTA

Jeśli chcesz zdjęcie z Leo, to Leo ma zwykle milion ciekawszych zajęć niż pozowanie. Jeśli zaś chcesz zdjęcie BEZ Leo, to Leo zawsze znajdzie sposób, żeby wtrynić się w zdjęcie. I oczywiście odwrócić się dupą do obiektywu… 😉