MODA

BIAŁA STYLIZACJA I ATLANCKI OGRÓD BOTANICZNY W TLE

Pozdrowienia z Atlanty moi drodzy! W końcu przyjechałam odwiedzić “stare śmieci”^^ Choć w planach był głównie czas spędzony w fajnym towarzystwie, to i chwila na zdjęcia też się znalazła 🙂 pokażę Wam dziś jedno z fajniejszych miejsc w Atlancie, czyli Ogród Botaniczny i białą stylóweczkę jaką miałam na sobie w piątek😊 Jeśli jesteście ciekawi – zapraszam na zdjęcia! 

*

Mimo, że mieszkając w Tampie, nie tęsknię wcale za Atlantą, to mam kilka miejscówek na mapie tego miasta, do których lubię wracać😊 W końcu mieszkałam tam prawie trzy lata! Jednym z takich miejsc jest właśnie atlancki Ogród Botaniczny, dlatego ucieszyłam się bardzo, gdy dziewczyny zaproponowały mi małą wycieczkę.

Nie jestem wprawdzie żadnym znawcą egzotycznych gatunków roślin, ale lubię spacerować po uroczych kwiatowych zakątkach. Poza tym, nie wiem czy wiecie, ale Ogród Botaniczny w Atlancie słynie ze specjalnych roślinnych rzeźb. Te spore rzeźby powstają z tysięcy roślin opartych na stalowych rusztowaniach z odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W tym roku szczególnie urzekł mnie taki smok <3 Prawda, że jest uroczy?

OGRÓD BOTANICZNY

*

Na spacer po Ogrodzie Botanicznym wybrałam prostą białą stylizację. Jak wiecie, kocham wzory i kolory, ale równie dobrze czuję się w białych ubraniach, szczególnie latem. Kolor biały w końcu odbija światło słoneczne! Białe body połączyłam z białą rozkloszowaną spódnicą w tropikalny wzór. Do tego żółte klapki na koturnie (okazały się nawiasem mówiąc niezbyt wygodne..) i ulubiona okrągła torebka z wikliny 🙂 Zdjęcia zrobiły tym razem moje kochane dziewczyny – Natalia i Ola. Mam nadzieję, że Wam się spodobają! 

OGRÓD BOTANICZNY

OGRÓD BOTANICZNY

OGRÓD BOTANICZNY

OGRÓD BOTANICZNY

OGRÓD BOTANICZNY

OGRÓD BOTANICZNY

OGRÓD BOTANICZNY

OGRÓD BOTANICZNY

OGRÓD BOTANICZNY

OGRÓD BOTANICZNY

OGRÓD BOTANICZNY

OGRÓD BOTANICZNY

Body: Zara

Spódnica: Orsay

Buty: Charles by Charles David

Torebka: Zara

Okulary: Nine West

Naszyjnik: Tous