ZAKUPY ZA OCEANEM

ZAKUPY ZA OCEANEM: PARTY CITY

Dawno nie dodawałam nic nowego do cyklu postów na temat zakupów. Za chwilę Halloween, ludzie szaleją z dekoracjami, więc czas na przedstawienie kolejnego amerykańskiego sklepu, który lubię czasem odwiedzać. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba!

partycity6

*

Party City jak sama nazwa wskazuje jest sklepem “imprezowym”. Oznacza to, że znajdziemy tam WSZYSTKO, co potrzebne do zorganizowania imprezy 🙂 Chociaż w Polsce miałam okazję wielokrotnie bywać w takich sklepach z akcesoriami na małe i duże przyjęcie, to powiem Wam, że wchodząc pierwszy raz do Party City oniemiałam z wrażenia 😀 Ta sieciówka jest naprawdę sporych rozmiarów – taki supermarket wyłącznie z gadżetami imprezowymi. Do tej pory jak tylko tam jestem, to mam ZAWSZE ochotę zorganizować jakąś domówkę!

partycity2

partycity3

Powiem szczerze, że sklep zawiera wszystko co przyszło by mi do głowy, podczas robienia listy zakupów! Plus jeszcze tysiąc rzeczy, o których sama bym nie pomyślała 🙂 O ogromnego wyboru balonów (które napełniane są helem na miejscu), najróżniejszych dekoracji (od dekoracji zmieniających w zależności od nadchodzących świąt jak halloween do całorocznych np. ślubnych), imprezowej zastawy/serwetek (w każdym możliwym kolorze tęczy), wyboru kostiumów na halloween/bale przebierańców/imprezy tematyczne (w tym różne akcesoria i peruki) aż do calutkiego działu wypełnionego najróżniejszymi cukierkami. Jeśli ma się w planach imprezę tematyczną to przechodząc się po sklepie można znaleźć naprawdę sporo inspiracji. A jeśli ktoś ma dzieci, to nie wyobrażam sobie zaopatrzenia na imprezę dla maluchów gdzie indziej! Swoją drogą takie teraz cuda dekoracyjne na przyjęcia urodzinowe dla dzieciaków, że szok! Jak ja byłam dzieckiem, to tylko zwykłe balony były w sklepach i czapeczki 😉

partycity5

partycity4

Dużym plusem sklepu są według mnie ceny. Większość rzeczy jest naprawdę tania i zwykle nie trzeba się ograniczać tylko kupić taką ilość imprezowych dodatków, na jaką mamy ochotę. Co do jakości – hmm 😉 Jakość jest raczej adekwatna do ceny, więc nie ma co spodziewać się cudów za małe pieniądze. Wszystkie imprezowe rzeczy mają zazwyczaj w swoim w założeniu służyć przecież na raz i potem zostać wyrzucone. No ale jeśli ktoś szuka naprawdę designerskiego stylu w przygotowaniu imprezy to chyba powinien poszukać innego sklepu 😉

partycity1

*

PS. W związku ze sporą liczbą pytań, które od Was dostaję, zastanawiam się nad rozszerzeniem tej kategorii 🙂 Macie jakieś konkretne pomysły, o czym chcielibyście przeczytać w tej serii? Rozważę wszystkie ciekawe pomysły!

Zapisz