WYNIKI KONKURSU

438 Wyświetleń 0 Komentarzy

Kochani, na wstępie chciałam podziękować Wam za udział w konkursie i wszystkie odpowiedzi, które nadesłaliście a także udostępnianie banerów 🙂 To był pierwszy, ale w z pewnością nie ostatni konkurs na Odkrywając Amerykę.

Wszystkie Wasze odpowiedzi czytałam z wielką przyjemnością, czasem uśmiechając się do siebie, gdy pisaliście o miejscach, które udało mi się zobaczyć i rzeczach, które przeżyłam podczas pobytu w USA, a czasem z rozmarzeniem myśląc o tym, czego jeszcze osobiście nie doświadczyłam, a bardzo bym chciała zobaczyć i przeżyć.

Przechodząc do rzeczy to najchętniej obdarowałabym wszystkich kubeczkami, bo bardzo lubię robić prezenty <3 Jednak jako, że jestem w posiadaniu tylko jednej sztuki nagrody, to musiałam ograniczyć się wyboru jednej wypowiedzi. Ponieważ ciężko samej było mi podjąć decyzję, miejsce pozostałych członków jury zajęli moi rodzice i tak wspólnymi siłami i po długich debatach zdecydowaliśmy się wyłonić zwycięzcę, którego odpowiedź najbardziej przypadła nam do gustu.

Bardzo miło poinformować, że konkurs wygrała pani Mon Tana i to niej powędruje kubeczek z Atlanty 🙂 Panią Izabelę proszę o wysłanie swojego adresu na mój e-mail kashienka@gmail.com bądź w wiadomości prywatnej na fanpage’u Odkrywając Amerykę 🙂

1

Zapisz

0 Komentarzy

Skomentuj

Przepis wynik *